zimowe bajki plakatZapraszamy wszystkie dzieci, które chcą kreatywnie spędzić zimowe poranki, do mediateki Szklana Pułapka. Czytanie książek na drugie śniadanie to z pewnością wyśmienity pomysł. Od 27 do 30 grudnia,

...

drzewo styczeńŚnieżna zima to nie tylko wszechotaczająca nas biel. Przekonają się o tym wszyscy uczestnicy kolejnych zajęć z cyklu „Drzewo Wyobraźni”.

Śnieg ma przecież różne odcienie. Delikatne fiolety, błękity, róże,

...

18 maja (poniedziałek) w godz. 13.00 - 14.00 w Filii nr 11 przy ul. Ptasiej 32 odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Hryniewiczem, w związku z tym biblioteka będzie nieczynna. Przepraszamy.G.CHMIELEWSKI 1Dr Grzegorz Chmielewski 1929-2014

Z przykrością przyjęliśmy wiadomość o śmierci dra Grzegorza Chmielewskiego, wieloletniego dyrektora WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Grzegorz Chmielewski

...

Kowalczuk do netaZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 15 maja br. zmarł Zygmunt Kowalczuk - poeta, prozaik, eseista, historyk i znawca chrześcijaństwa.

Kowalczuk urodził się 7 lutego 1963 r. w Lubsku. Ukończył studia

...

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.