Zdjęcie Andrzej GrabowskiWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Dyskusyjne Kluby Ksiązki zapraszają na spotkania autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim

2 kwietnia 2019

8.30-10.00 Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul.Pocztowa 7
11.00-13.00 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze - Biblioteka Pana Kleksa, al. Wojska Polskiego 9

3 kwietnia 2019

9.00-10.30 Biblioteka Publiczna w Bytomiu Odrzańskim ul. Kożuchowska 15
11.30-13.00 Gminna Biblioteka Publiczna w Bojadłach z Filią w Klenicy, ul. Boczna 1

Andrzej Marek Grabowski: ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat współpracuje z Telewizją Polską, dla której stworzył ponad tysiąc programów dla dzieci, między innymi: Tik-Tak, Wyprawy profesora Ciekawskiego, Ciuchcia i Budzik. Autor kilkudziesięciu scenariuszy filmów animowanych, kilkuset piosenek (Witaminki, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Bursztynek) oraz kilkunastu książek, z których powieści Zenek i mrówki oraz Wojna na Pięknym Brzegu zostały wpisane na Złotą Listę książek Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Instytutu Ksiązki

logalogodkkduze-1435664960