andersen party-2Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Dyskusyjne Kluby Książki mają zaszczyt zaprosić na huczne obchody Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej.

2 kwietnia 2019 w godz. 9.30-12.30 odbędzie się Andersen Party, czyli wielka, bajkowa zabawa dla dzieci 6-10 letnich w Bibliotece Norwida.

W planach:
- przemarsz postaci z bajek,
- konkurs, w którym można wygrać pakiety książek dla klasy,
- spotkania autorskie: dla dzieci 9-10 letnich z Panem Tik Takiem, czyli Andrzejem Markiem Grabowskim i dla dzieci młodszych 6-8 letnich Ciotką Klotką, czyli Ewą Chotomską.

Do udziału zapraszamy grupy przedszkolne (6 latki) i klasy 1-3. Liczba miejsc jest ograniczona, do trzech w każdej kategorii wiekowej, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Szczegóły w regulaminie konkursu.

Impreza będzie realizowana przy pomocy finansowej Instytutu Książki oraz Empik School