DSCN2465-112 marca w Bibliotece w Babimoście odbyło się spotkanie z grupą pięciolatków z Niepublicznego Przedszkola "Pod Muchomorkiem". Po zabawach "na dodry początek" przyszedł czas na zapoznanie się z książką Wojciecha Widłaka "Syrop maga Abrakadabry". "Mag Abrakadabra jest bardzo ambitny. Marzy o tronie. Aby pozbyć się panującego sułtana Abdulli, sięga po magię. Jego plan jednak szybko legnie w gruzach...". Zachęcone historią maga dzieci również zdecydowały się na wejście do krainy czarów. Przyozdobiły czapki, które jak się później okazało nabrały magicznej mocy oraz przygotowały tajemniczą miksturę...