dwugłowy mistrz-plakat 2019-4 XX edycja Przeglądu Mistrza Pięknego Czytania!

Terminy przesłuchań w XX Przeglądzie Mistrza Pięknego Czytania:

- 23 maj 2019,  godz. 16.00 klasy I - III
- 24 maj 2019,  godz. 16.00 klasy IV - VI
- 24 maja 2019,  godz. 17.30 klasy VII – VIII SP i Gimnazja

Z okazji okrągłego jubileuszu zmieniamy nieco formułę konkursu. Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy pary – dziecko (uczeń szkoły podstawowej lub gimnazjum) plus dorosły!

Zadanie konkursowe polega na głośnym odczytaniu przez parę, dziecko-dorosły, specjalnie przygotowanego przez nas fragmentu książki. Tytuły będą losowane przez uczestników w dniu konkursu – każda para będzie miała 10 minut na przygotowanie się do odczytania tekstu z podziałem na role. Fragmenty książek będą dostosowane do wieku dzieci.

Na laureatów konkursu, w każdej z trzech kategorii wiekowych, czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz spotkanie z gościem specjalnym podczas Gali Mistrza Pięknego Czytania.

Na zgłoszenia czekamy do 19.04.2019.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu, który dostępny jest na Facebooku, w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży – Bibliotece Pana Kleksa oraz w linku poniżej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

regulamin w wersji WORD

regulamin w werski PDF