20190426 134854Kinga Dębska napisała książkę pod tytułem "Porozmawiaj ze mną”. Jest to kontynuacja jej wcześniejszej powieści „Moje córki krowy.” Książka wzruszyła nas i przywołała wiele wspomnień z naszego dzieciństwa, okresu dorastania i życia w czasach PRL-u. Panie bardzo chętnie wspominały miniony czas - szkołę do której chodziły ,braki towarów w sklepach i częste stanie w kolejkach po podstawowe produkty spożywcze. Cała akcja książki przeplatana jest scenami z dorosłego życia bohaterki, które pełne jest komplikacji i niespodzianek. W tym świecie radzi sobie dość dobrze. Książka nam się bardzo podobała . Trafiła do nas tematyką jak też skłoniła nas do wielu refleksji i wspomnień z lat naszej młodości. To książka o naszym pokoleniu.