Kleksomania2019 PLAKATCentrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa oraz Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają do udziału w konkursie KLEKSOMANIA 2019.

Jest to już 11. edycja tego konkursu.

Do udziału zapraszamy trzyosobowe drużyny z klas IV oraz V szkół podstawowych z Zielonej Góry i okolic. W tym roku sprawdzimy wiedzę uczniów na temat "Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechwy.

Konkurs dzieli się na dwa etapy:

Etap pierwszy – test z wiedzy o książce - 14 listopada

Etap drugi – konkurencje inspirowane treścią książki, wymagające kreatywności, pomysłowości, sprawnej pracy w grupie - 28 listopada

Szczegółowe informacje o zgłoszeniach i konkursie znajdują się w regulaminie.

Czytajcie już dziś i zgłaszajcie się do walki o tytuł „Kleksomaniaka roku 2019”!!!

Zgoda na przetwarzanie osobowych