plakat tropiciele umysłu maleCentrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa zaprasza na cykliczne warsztaty literacko-detektywistyczne "Tropiciele umysłu".

Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się już 9 października 2019 r. o godz. 16.30 w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży - Bibliotece Pana Kleksa.

Warsztaty będą ciekawą formą spotkania z literaturą detektywistyczną. Podczas zajęć:

- poznamy bohaterów serii ksiażek detyktywistycznych autorstwa M.Widmarka, J.L. Horsta i A.Stelmaszyk;

- nauczymy się kodować i odszyfrowywać wadomości;

- będziemy kreślić i odczytywać mapy;

- zdobędziemy licencję detektywistyczną!

Spotkania są bezpłatne. Zgłoszenia przyjmuje Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa - osobiście, telefonicznie (68 453 26 10) lub mailowo: biblioteka.pana.kleksa@biblioteka.zgora.pl

Uwaga: Z powodu choroby osoby prowadzącej najbliższe spotkanie zostaje przełożone na inny termin. Za niedogodności przepraszamy!