zaczynamy DKK17 września 2019 na spotkanie DKK dla Dzieci przyszła drga klasa Szkoły Podstawowej w Krzepielowie. Hasłem przewodnim była biblioteka i książka z biblioteki. Uczestnicy bez problemu radzili sobie z odpowiedzią na pytania : czym różni się biblioteka od księgarni, jak należy szanować wszystkie książki ( nie  tylko te wypożyczone z biblioteki), ale też  podręczniki szkolme i zeszyty. Następnie dzieci przeczytały opowiadanie o przygodzie doskonale im znanego z telewizji zielonego żółwika  pt. „Franklin i książka z biblioteki’.

Moderator Elżbieta Grzegorczyk