DKK Jasien4DKK Jasien3DKK JasienDKK Jasien1

Autor dziecięcych hitów między innymi: ,,Klubu latających ciotek”, ,,Zgniłobrodego i lunety przeznaczenia” oraz ,,Chłopca z Lampedusy” gościł po raz pierwszy w Jasieniu.

Ileż dobrych emocji może przekazać jeden człowiek całkiem sporej gromadce, przekonaliśmy się podczas dzisiejszego spotkania z panem Rafałem Witkiem. Znany i ceniony autor, mający w swoim dorobku około 40 pozycji książkowych, o ogromnym doświadczeniu w prowadzeniu spotkań z dziećmi, od razu zyskał sympatię dzieci i dorosłych. Pan Rafał poprzez zabawę potrafił rozbudzić zainteresowanie swoimi książkami i zainspirować do opisywania historii ze swojego życia, które może w przyszłości okażą się dobrym materiałem na powieści lub po prostu miłymi wspomnieniami z dzieciństwa.

Moderatorem spotkania była Irena Ludwig.