DKK KlenicaKolejne jesienne spotkanie z małymi miłośnikami książek miało miejsce w piątek 15 listopada 2019 r. Tym razem dzieci mogły posłuchać opowieści o niesfornym piesku, który lubi płatać figle swojej rodzinie.

„Nie” to zabawna opowieść autorstwa Marty Altes. Uroczy psiak kiedy próbuje potraw, przekopuje ogródek w poszukiwaniu skarbów, wskakuje cały brudny do łóżka czy „pomaga” wieszać pranie ciągle słyszy słowo „Nie”. Uważa,  że jest bardzo kochany przez właścicieli i przywykł już do swojego imienia a tu nagle? Nie jest w stanie zrozumieć  dlaczego dostał obrożę z imieniem Azor?

Dzieci szybko rozgryzły tą zagadkę. Oprócz opowieści o swoich ukochanych zwierzątkach mali czytelnicy wykonali  pracę plastyczne ze swoimi pupilami w tle.