spotkanie dkk dzieci20 listopada spotkaliśmy się z dziewczynami z klubu DKK po raz ostatni w tym roku, ale było to także ostatnie oficjalne spotkanie w tym gronie. Nasze klubowiczki zaczęły już naukę w szkole średniej, jedna z nich w tym celu wyjechała do Zielonej Góry, dziewczyny mają coraz więcej nauki. Z tych względów coraz trudniej byłoby się systematycznie spotykać. Oczywiście nie rozstajemy się całkowicie, na pewno uda się raz lub dwa w roku zorganizować  spotkanie, aby pogadać o książce i życiu. Kilka wspólnych lat zbliżyło nas do siebie, nasze dziewczyny mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Mamy nadzieję, że tak już zostanie. Podczas spotkania obejrzeliśmy film ,,Rozumiemy się bez słów”, który wspaniale pasował do tej okazji, ponieważ opowiadał, o tym że pewien etap się kończy a inny zaczyna i ta zmiana, jak u głównej bohaterki filmu, z jednej strony jest bolesna, ale z drugiej potrzebna i niosąca nadzieję.

- Irena Ludwig, moderator DKK w Jasieniu