5 grudnia naszą Bibliotekę odwiedził znany pisarz książek dla dzieci i młodzieży, Paweł Beręsewicz. Pan Paweł pisze książki skierowane do różnych grup wiekowych, my zaprosiliśmy młodsze dzieci z klas I i II. Podczas spotkania to dzieci decydowały o jakiej książce porozmawiają z autorem, który uważnie słuchał swoich małych rozmówców i dostosowywał podane informacje do ich możliwości wiekowych. Pisarz wykorzystał skuteczną metodę, aby rozbudzić zainteresowanie uczestników swoimi książkami, opowiadając tylko ich fragmenty i przerywając opowiadanie w najbardziej interesującym momencie. Być może to spowoduje, że przynajmniej część dzieci sięgnie po książki pana Pawła Beręsewicza, aby dowiedzieć się jakie było zakończenie historii.

- Irena Ludwig, moderator DKK w Jasieniu

IMG 4960IMG 4947IMG 4930 - KopiaIMG 4919