Dnia 5.12.2019 w ramach spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki Bibliotekę Pana Kleksa odwiedziła 20 osobowa grupa dzieci z MP 18, które wzięły udział w warsztatach poświęconych książce Elizy Piotrowskiej "Ciocia Jadzia". Podczas spotkania poznaliśmy przygody tytułowej bohaterki, która wraz ze swoją bratanicą dzielnie stawiła czoło sprytnemu złodziejowi. Następnie wypełnialiśmy zadania, gdzie głównym tematem była oczywiście rękawiczka! Na koniec wspólnie stworzyliśmy dużą, wełnianą rękawiczkę, która przypomniała nam o zbliżającej się zimie i świętach!

zdjecie zdjecie 2 zdjecie 3