28.02.2019 r., w ramach spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Pana Kleksa, klasa I C z SP nr 8 w Zielonej Górze dała nam niezwykły popis dziecięcej wyobraźni. Rozpoczęliśmy zajęcia od lektury oraz oglądania komiksu Jana Christy "Woje Mirmiła". Następnie uczniowie wymyślali scenariusz do komiksu oraz ćwiczyli pisanie i rysowanie w konwencji komiksu na kartach pracy. Przygoda Złotej Buźki i Makaronowego Rajdowca pozostanie na długo w naszej pamięci:-) Dziękujemy pierwszoklasistom za udział w warsztatach z komiksu.