Spotkanie DKK 17.12.201917 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku (2019) spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Krzepielowie. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym zaprezentowaniem tradycji świątecznych panujących w naszych domach. Dzieciom najbardziej podoba się ubieranie choinki i prezenty pod tą choinką.

Mimo jesiennej aury dzieci przeczytały opowiadanie Diany Hendry „Piękne Białe Boże Narodzenie”. Jest Wigilia i Duża Mysz z Małą Myszką ubierają choinkę. Aby tradycji stało się zadość Mała Myszka wyrusza na poszukiwanie ostrokrzewu i widzi duże białe płatki spadające z nieba. O rety!- krzyczy.- Niebo się pruje...

Na koniec złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne. Nam wszystkim życzymy aby w Wigilię - Niebo się popruło i nasypało mnóstwo białego puchu.

- Dzieci z DKK w Krzepielowie