Pod koniec lutego bibliotekę odwiedziła Pani Ewa Kołodziejczyk autorka książeczek o Jaszczurce Cziczi. Spotkanie było możliwe dzięki współpracy z Przedszkolem w Olbrachtowie. Bibliotekarz uczestniczył również w spotkaniu autorskim u dzieci z przedszkola, na którym Pani Ewa opowiadała o swojej podróży na Karaiby o pięknej jaszczurce, którą tam spotkała i pomyśle jaki kilka lat temu zrodził się w jej głowie. Autorka przedstawiła swoje książki i zachęciła do ich zakupu, wspierając tym samym podopiecznych Stowarzyszenia Żar Serca.

Kolodziejczyk2

Kolodziejczyk1