Szanowni Państwo!

Po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury.

W związku z powyższym informujemy o ograniczeniu działalności wszystkich instytucji kultury, dla których organem prowadzącym jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Urząd Miasta Zielona Góra.

Biblioteka jest nieczynna dla użytkowników od 12 marca 2020 r. do odwołania.
Wstrzymane zostają także wszystkie imprezy i wydarzenia z udziałem publiczności.

UWAGA!

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zawiesza również do odwołania przyjmowanie zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych.

Jednocześnie informujemy, że opłaty za przetrzymanie materiałów bibliotecznych naliczone do 15 marca br. pozostaną w mocy, natomiast opłaty naliczane od 16 marca nie będą naliczane do odwołania. Wszelkie zapytania prosimy kierować drogą mailową infomacja@biblioteka.zgora.pl

O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.