PIPPI 16 X 9 DOBRYSerdecznie zapraszamy do naszego nowego cyklu pt. "Zostań w domu z Pippi!"
Jeśli nie znacie Pippi Pończoszanki, to o bohaterce Astrid Lindgren, która w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia powstania, opowie Wam Edyta Jungowska.
A jeśli już ją znacie, posłuchajcie, jak wspaniale aktorka udziela głosu tej postaci.

Codziennie od poniedziałku 11 maja do niedzieli 17 maja br. o godz. 11.00 na Facebook'u Biblioteki usłyszycie jeden odcinek będący fragmentem książki Astrid Lindgren. Czyta Edyta Jungowska.

11 maja - odc.1 "Pierwsze spotkanie"
12 maja - odc. 2 "Policjanci"
13 maja - odc. 3 "Szkoła"
14 maja - odc. 4 "Teatr"
15 maja - odc. 5 "Wycieczka"
16 maja - odc 6. "Tata pirat"
17 maja - odc 7. "Pożegnanie"

Jeśli chcielibyście zapoznać się z szeroką ofertą tytułów audiobooków szwedzkiej autorki Astrid Lindgren wydawnictwa Edyty Jungowskiej, zapraszamy do odwiedzenia strony www.jungoffska.pl

Znajdziecie tam również książki niemieckiego pisarza Ericha Kästnera.