W co sie bawicZajęcia wakacyjne z dziećmi organizowane w GOKiB w Wymiarkach  zainspirowały moderatora DKK do omówienia z dziećmi książki „W co się bawić z dziećmi”. Dnia 30 lipca 2020 roku podczas dyskusji czytelnicy opowiadali, które zabawy najbardziej im się podobały i w które chciałyby się pobawić na spotkaniu. Dzieci z chęcią podzieliły się też innymi metodami ciekawie spędzanego czasu oraz ulubionymi piosenkami. Podczas spotkania zaśpiewano kilka utworów i zagrano w ulubione dziecięce gry.

„W co się bawić z dziećmi” to zbiór ciekawych piosenek, gier i rytmicznych zabaw, które można robić z dziećmi. Co ważne, pląsy te można wykonywać w każdym dowolnym miejscu. Pozycja Marty Bogdanowicz uzmysławia nam w jak ciekawy sposób można zachęcić dziecko do wspólnej zabawy i śpiewania.