13 stycznia odbyło się spotkanie naszych klubowiczów, by omówić ostatnią część książki z serii "Nudzimisie" Rafała Klimczaka.
Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że książka w bardzo zabawny sposób uczy odpowiednich zachowań. Przez zabawę i przekaz kolorowych stworków – Nudzimisie pozostaną na długo w pamięci, ponieważ książka jest pouczająca i wesoła. Na zakończenie zostały zorganizowane warsztaty z masy solnej. Dzieci miały iść w ślady Hubka i postawić na dowolność – jak w książce. Miały wykonać „coś” z masy solnej, na co miały ochotę i co tylko przyszło im do głowy. Po wyschnięciu wszystkie figurki zostały pomalowane farbkami i umieszczone na widocznej półce dla wszystkich.