10 lutego na spotkaniu omawialiśmy książkę, w której dzieci uczą się szacunku do ludzi, zwierząt i przyrody. Pięknie ilustrowana opowieść, pełna magii, czarów i niesamowitych zabawnych sytuacji zachwyciła małych czytelników. Dzieci opowiadały o niesamowitej i  sympatycznej czarownicy, która czyni dobro i zmienia ludzi na lepszych. Książka jest przepełniona humorem, magią i dobrocią. Na zakończenie naszego spotkania została zorganizowana zabawa – Teatr cieni. Lampka i dłonie naszych klubowiczów miały za zadanie stworzyć pewną magię. Dzieci miały za zadanie rozpoznać, co przypomina utworzony cień.