Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
03 Marzec 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

news365.pl dla dziennikarzy - każdy dzień przynosi szereg wydarzeń, o których trzeba napisać, nagrać relację czy telewizyjny materiał. Rozpoczynasz dzień i chcesz go dobrze zaplanować. Wejdź na news365.pl i w specjalnym kalendarzu sprawdź co dzieje się w mieście. Karta wydarzenia, to dokładne informacje dotyczące organizatora, miejsca, czasu i tematyki spotkania. Obok zaproszenia znajdziesz potrzebne informacje dotyczące wydarzenia. Odnośniki do stron internetowych, a także bibliografię, dzięki której poszerzysz swoją wiedzę. Informacje są opracowywane przez pracowników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C.K.Norwida w Zielonej Górze.

Zdarza się, że pewne wydarzenia przechodzą bez udziału mediów, bo zabrakło dobrego przepływu informacji. news365.pl stale pracuje nad bazą kontaktów i sprawdza czy w mieście nie dzieje się coś godnego uwagi. Monitorujemy, przypominamy i zachęcamy organizatorów do informowania o eventach, o których powinni dowiedzieć się mieszkańcy Zielonej Góry.

Ponadto na portalu znajdziesz inne przydatne informacje dotyczące świąt, rocznic, postaci i kalendarium, które pomogą urozmaicić wiadomości. Będzie nam niezwykle miło jeśli kolejny dzień pracy rozpoczniesz od odwiedzin news365.pl. Zapraszamy!

 

news365.pl dla organizatorów - organizujesz konferencję prasową, briefing, wystawę, spotkanie z ciekawym człowiekiem i chcesz by dowiedziały się o tym wszystkie media w mieście? news365.pl został stworzony z myślą o dobrym przepływie informacji z lokalnymi redakcjami portali, radia, prasy i telewizji. W jednym miejscu zbieramy wydarzenia, które interesują dziennikarzy. Prześlij e-mail, a jeszcze tego samego dnia Twoja wiadomość znajdzie się w naszym serwisie. Pracownicy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C.K.Norwida uzupełnią ją o pozycje książkowe, które pomogą rozszerzyć wiedzę w danej dziedzinie. Możesz wysłać zdjęcia, plakat, dokument - słowem wszystko co powinno przed wydarzeniem trafić w ręce dziennikarza. news365.pl dociera z informacją do wszystkich redakcji w mieście.

Czy zdarzyło się Państwu zaplanować konferencję prasową lub inny rodzaj eventu medialnego w czasie konkurencyjnego wydarzenia, które zaabsorbowało dziennikarzy? Dzięki kalendarzowi news365.pl sprawdzisz czy termin Twojego wydarzenia nie koliduje z innymi. Teraz możesz precyzyjnie zaplanować własny event. Być może masz własną bazę kontaktów redakcji i wysyłasz zaproszenia bezpośrednio do dziennikarzy. To dobry i skuteczny sposób, ale dzięki przesłaniu wiadomości również do news365.pl zwiększysz liczbę odbiorców i będziesz miał pewność, że nie będzie dziennikarza, który nie dowie się o Twoim wydarzeniu.
Zapraszamy do stałej współpracy!