Tanya ValkoSerdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Tanyą Valko,

które odbędzie się 23 września 2020 r. o godz. 18.00 w Sali im. Janusza Koniusza.

Tanya Valko - to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie prawie przez 20 lat asystentką Ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. Po ponad 25 latach na obczyźnie w 2018 roku pozostawiła za sobą dyplomatyczne życie i wróciła do Polski. Mówi się, że wiatr od wschodu zawiał i teraz Tanya Valko kieruje swe kroki w stronę Izraela i Palestyny.
Jest autorką bestsellerowej Arabskiej sagi, w tym książek "Arabska żona", "Arabska córka", "Arabska krew", "Arabska księżniczka". Następnie powstała Azjatycka saga – kontynuacja losów bohaterów poprzedniego cyklu – składająca się z dwóch tomów: "Okruchy raju" i "Miłość na Bali". Powieściami "Arabska krucjata", "Arabski mąż", "Arabski syn" i "Arabski raj" Valko powraca do krajów arabskich. "Arabski książę" to ciąg dalszy całej orientalnej serii.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki i uzyskania autografu!

Na spotkanie obowiązują miejscówki. Rezerwacje: Dział Promocji i Organizacji Wydarzeń - tel. 68 45 32 635, e-mail:promocja@wimbp.zgora.pl

Przypominamy równocześnie o nadal obowiązującym reżimie sanitarnym - obowiązku zakrywaniu nosa i ust, dezynfekcji rąk oraz zachowanie bezpiecznego dystansu społecznego.