DSCN4230

To, że watro czytać dzieciom wiedzą chyba wszyscy. Czytanie to nie tylko przyjemność, to także nauka wpływająca na rozwój dziecka. Czytanie rozwija wrażliwość, wyobraźnię i zdolność do empatii. Dzisiaj gościliśmy z wizytą w żłobku "Leśny zakątek", gdzie poprzez zabawę chcemy wprowadzić najmłodsze dzieci w świat książek i czytania. Po zapoznaniu się i przełamaniu „pierwszych lodów” dzieci wysłuchały bajeczki pt: „Mój mały piesek Puszek”. Było bardzo miło. Nie możemy się doczekać następnego spotkania. Dziękujemy za zaproszenie.