Dnia 3 września 2020 roku w bibliotece w Wymiarkach zagościła radość i nie do końca było to spowodowane omawianiem książki Katarzyny Miller pod tytułem „Radość”. Moc uczuć naszej placówce przekazali sami czytelnicy, którzy przyszli na wrześniowe DKK. Uśmiechnięci od ucha do ucha opowiadali o przeczytanej lekturze, która bardzo im się spodobała.

„Moc uczuć. Radość” to książka dla każdego z nas, by już nikt nigdy nie był smutny. Katarzyna Miller przepięknie potrafi opowiadać emocje, a jej bohaterka jest mądrą, uroczą rudowłosą dziewczynką. W „Radości” mała Kasia pokazuje jak być empatycznym i przyjacielskim. Uczy pomagać i nie przechodzić obojętnie obok osób, którym potrzebne jest wsparcie.

Książka to fantastyczna lektura dla dzieci. To również świetny poradnik dla rodziców, którzy w swoim zabieganiu nie dostrzegają piękna otaczającego świata, a przecież to co warte uwagi jest na wyciągnięcie ręki. Książka uczy, że radość jest wszędzie tam, gdzie jesteśmy My, tylko trzeba nauczyć się ją dostrzegać.

Spotkanie przyniosło mnóstwo pozytywnej energii, a rozmawianie o radości przełożyło się na przygotowanie pięknych dziecięcych prac.

IMG 20200903 164359