adrianaAurora prowadzi niecodzienną pracownię - zajmuje się naprawą złamanych serc. Zawód piękny, ale czy w dzisiejszych czasach jeszcze potrzebny? Skoro zegarmistrz, szewc czy krawiec powoli odchodzą w niepamięć, może również to czas na zamknięcie i tej pracowni?

Chodząc ulicą, obok nowoczesnych sklepów, Aurora obserwuje ludzi i zastanawia się, czy to co robi jest jeszcze ważne. A może czas przejść na emeryturę?
Pewnego pochmurnego dnia do jej pachnącego kardamonem warsztatu przychodzi dziewczynka. Co wyniknie z tego spotkania? Sprawdźcie sami.

To piękna, mądra historia, nie tylko dla dzieci. Po jej przeczytaniu może nawet dorosłe osoby zastanowią się, co mogą zrobić ze swoimi złamanymi sercami.

Poleca: Natalia Kononowicz

Książkę znajdziecie w naszym e-katalogu :-)