Na spotkaniu rozmawiałyśmy o książce Renaty Piątkowskiej pt. „Która to Malala”. Lektura, została wybrana nieprzypadkowo, ponieważ jej tematyka wiąże się z obchodzonym 20 listopada Międzynarodowym Dniem Dzieci. Malala Yousafzai to postać, która jest symbolem walki i odwagi o prawa dzieci we współczesnym świecie. W 2014 roku otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla, mając 17 lat.
„Klubowiczki” przeczytały fragmenty zeskanowanej książki. Poruszająca historia 15-letniej Malali wywarła duże wrażenie na naszych „klubowiczkach, które są w podobnym wieku. Warto poznać jej historię, która może zainspirować nas do czynienia dobra.

SPOTKANIE online