IMG 20201013 17013913 października odbyło się kolejne spotkanie DKK dla dzieci. Tym razem omawialiśmy książkę z serii bardzo proste czytanki dla dzieci. Jesień za oknem zainspirowała nas by wspólnie porozmawiać o tej pięknej wielobarwnej porze roku. W publikacji jakiej poświeciliśmy nasze spotkanie bardzo ładnie opisano jesienne miesiące. Uczestnicy DKK porozmawiali z nami o cechach charakterystycznych jesiennej pogody, o ubiorze jaki trzeba założyć, o jesiennych darach oraz o zwyczajach zwierząt przygotowujących się do zimy.
Książeczka to piękne wydanie o barwnych ilustracjach i dużych, wygodnych do przeczytania literach. Na podstawie pytać zamieszczonych w publikacji można w ciekawy sposób przeprowadzić dydaktyczne zajęcia, które tego dnia udało nam się zorganizować.