uniet1W 2004 roku dzięki inicjatywie kanadyjskiej pisarki Rity Toews zaczęto promować e-czytelnictwo. W tym roku WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Tygodnia E-książki. W Norwidzie będziemy promować e-czytelnictwo przez miesiąc.

Będzie się działo:

5 marca – Recenzja PocketBooka Touch Lux 5 – Góra Mediów.

8 marca – Jak używać PoketBook Touch Lux 5 film instruktażowy – Góra Mediów.

4 – 25 marca – Filmowe shorty Szklanej Pułapki z cyklu #ZaletyPocketBooka będą wyświetlane w każdy czwartek o godzinie 9.00.

15 marca – Wywiad z koordynatorem projektu #PocketBookwNorwidzie – Szklana Pułapka (Uwaga! Zmiana terminu wydarzenia! Na wywiad zapraszamy 17 marca)

17 marca – Czytelnia dramatu na PocketBookach – dramat Michała Zdunika ,,Szczegółowa teoria życia i umierania’’, czytają studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego – Lubuskie Laboratorium Książki.

23 marca – Prezentacja książki "Atlas rozmieszczenia motyli dziennych parków krajobrazowych województwa lubuskiego" z udziałem jednego z autorów, Krzysztofa Gajdy - na czytnikach PocketBook – Lubuskie Laboratorium Książki.

#PocketBookwNorwidzie #LegimiwNorwidzie
Projekt wspierają Legimi i PocketBook