plakat02 nowy maly

XXII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania ph.: „Poznaj Obyczajówkę” czas zacząć!

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, odbędzie się on w formie online. Zadaniem uczestników będzie nagranie swojego odczytu fragmentu, wybranej przez siebie książki, która wpisuje się w tegoroczne hasło konkursowe. Następnie nagrania należy wysłać wraz z kartą zgłoszeniową na adres: mistrz.pieknego.czytania@wp.pl. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Jury będzie oceniało trzy kategorie wiekowe: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8.

Konkurs ten jest pierwszym zadaniem projektu ministerialnego rozCZYTAJ się!, dofinansowanym ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, za co serdecznie dziękujemy.

XXII Przegląd Mistrza Pięknego Czytania rozpoczyna pierwszą część projektową, czyli filar „czytamy”, w ramach którego odbędą się także warsztaty żywego słowa, niebawem zaprosimy na nie wszystkich chętnych uczestników. Odbędą się one także w formie online na Facebooku Dziecięcych Filii Biblioteki Norwida.

Obserwujcie nasz profil, to dopiero początek zabawy!

Karta zgłoszeniowa