a389eeae4ed32ea-nienauczalniCzy istnieją osoby, które nie są w stanie niczego się nauczyć? Czy można ich nazwać „nienauczalnymi”? Według niektórych dorosłych - tak.

Do takiego wniosku doszli nauczyciele pewnej grupki uczniów, która miała problemy z nauką. Każdy z uczniów z klasy „Nienauczalnych” miał bagaż doświadczeń i różnych przeciwności losu za sobą – od problemów z czytaniem, z radzeniem sobie ze złością, przez kontuzję, która uniemożliwiła kontynuację kariery w sporcie, po nadmiar domowych obowiązków.

Gdyby tego było mało, był jeszcze nauczyciel, który przez pewne wydarzenie z przeszłości, stracił zapał do nauczania.

Czy z tego może wyjść coś dobrego? Czy da się jakoś rozwiązać te problemy? Przekonajcie się sami.

Książka przeznaczona jest dla 11-13-latków. W zabawny sposób pokazuje, jak mimo takich komplikacji, można się zaprzyjaźnić i nauczyć odczuwać empatię.

Poleca: Natalia Kononowicz

Książka dostępna w naszym e-katalogu