piotrowskaAutorka postanowiła zapytać ludzi różnych pasji, reprezentujących różne zawody – o ich emocje związane z pandemią sars-cov2. Rozmowy są niezwykle ciekawe. Jest tu wiele relacji, subiektywnych odczuć. Są diagnozy co do dalszego rozwoju naszej cywilizacji. Ciekawe spostrzeżenia takich osób, jak ratownik medyczny, reżyserki, dziennikarz. Jest tu wiele opinii na temat próby oswajania nieznanego, są wizje przyszłości, jak zmieni się świat po pandemii? Natalia Kukulska opowiada o kulisach powstawania swojego najnowszego projektu muzycznego "Czułe struny". Pracująca w Hollywood operatorka filmowa, autorka zdjęć do filmów, reklam i teledysków Magdalena Górka snuje ciekawą opowieść o mieszkańcach USA, porównuje zachowania Amerykanów i Europejczyków w pandemii. Bardzo popularna obecnie psycholożka, autorka "Czułej przewodniczki, kobiecej drogi do siebie" diagnozuje kondycję społeczeństwa, pokazuje przykłady radzenia sobie z trudną sytuacją.

Rozmówcy, to oprócz wymienionych wcześniej - między innymi Michał Nogaś, Magdalena Boczarska, Olga Chajdas, Jagoda Szelc, Michał Zaczyński, Tomasz Sekielski, Michał Rusinek

Karolina Korwin-Piotrowska zamieszcza na końcu książki listę publikacji, z których pochodzą przytaczane dane i raporty.

Warto zajrzeć do tej pozycji.

Poleca: Małgorzata Grelak

Książka dostępna w naszym e-katalogu