Głowiliśmy się i głowiliśmy. Dywagowaliśmy, spieraliśmy i… staraliśmy się, by nie pękło nam serce. Bo jak tu wybrać 4 drużyny, kiedy wszystkie zgłoszenia są takie niezwykłe?

Ale ostatecznie już wiemy, które zespoły wezmą udział w finale konkursu wiedzy na temat książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, odbywającym się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze 16 listopada.

Z niezwykłą radością i przyjemnością informujemy, że są to drużyny:

- Ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Zielonej Górze

- Ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Zielonej Górze (drużyna z klasy 6a)

- Ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Zielonej Górze

- Z Zespołu Edukacyjnego numer 1 w Zielonej Górze

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Tym, którym w tym roku nie udało się dostać do ścisłego finału mówimy: i tak byliście świetni! I dla nas wszyscy jesteście wygrani.

Teraz czas na zmagania!