jestem"Jestem przy Tobie" autorstwa Smriti Halls to piękna, kolorowa książeczka dla dzieci, z sympatycznymi zwierzętami w roli głównej. Opowiada o tym, jak ważna jest przyjaźń, ale też o tym, jak istotne jest, aby w tym wszystkim znaleźć miejsce i czas dla siebie. Opowiadanie jest wspaniałe, bo mówi o bliskości, o relacjach z innymi. Co bardzo istotne, nie rozprasza uwagi, gdyż ilustracje nie są przesycone szczegółami. Pokazują te elementy, które w danej chwili są istotne. Tekst jest wierszowany, co jeszcze bardziej ułatwia dziecku wejście w świat bohaterów. Nadaje się dla dzieci niezależnie od wieku.

Poleca: Monika Piętka

Książka dostępna w e-katalogu