Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że w związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną w kraju Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida zmienia zasady korzystania ze zbiorów w gmachu głównym oraz w agendach miejskich (BIBLIOTECZNY PRZEWODNIK) oraz godziny otwarcia Biblioteki:

Gmach Główny

• poniedziałek, wtorek 11.00-18.00;
  • środa, czwartek, piątek 8.00-15.00.

Filie nr 1, 4, 5, 8, 9, 11 i Lubuskie Laboratorium Książki GreenBook

• poniedziałek, wtorek 12.00-18.00;
  • środa, czwartek, piątek 9.00-15.00.

Pozostałe filie są nieczynne do odwołania.

Katalog elektroniczny - INTEGRO

Instrukcja korzystania z katalogu
W razie jakichkolwiek problemów, pytań związanych z nową wyszukiwarką prosimy o kontakt telefoniczny (68 45 32 629) bądź mailowy (bibliotekarz.systemowy@biblioteka.zgora.pl) z Biblioteką.

Dziecioopac
Katalog komputerowy - moduł przeznaczony dla dzieci. Wyszukiwanie i zamawianie książek przez Internet. Zawiera ilustracje okładek książek z krótkim opisem treści.

Starodruki
Katalog elektroniczny zawierający szczegółowe opisy druków wyd. od XV do końca XVIII w. Stosowane są linki URL, kierujące do Zielonogórskiej Biblioteki Cyfrowej.

Bibliografia Ziemi Lubuskiej
Zawiera opisy książek, artykułów i innych dokumentów tematycznie dot. Ziemi Lubuskiej: woj. zielonogórskiego do 1975 r., gorzowskiego i zielonogórskiego w l. 1975-1999, woj. lubuskiego od 1999 r.

Klasyfikacja Regionalna

Archiwum prof. J. Kostrzewskiego
Archiwum tek prof. J. Kostrzewskiego, oprócz wersji rękopiśmiennej, dostępne jest również w formie mikrofilmów.

Antykwariat On-line
Wyszukiwanie zdublowanych książek, które można odkupić od Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze.