Projekty zrealizowane w 2005 roku

Wyposażenie i modernizacja kompleksu czytelń
Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zrealizowała, w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój infrastruktury kultury i szkolnictwa artystycznego oraz wzrost efektywności zarządzania kulturą" ze środków pochodzących z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zadanie ph.: "Wyposażenie i modernizacja kompleksu czytelń Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze".

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Likwidacja barier architektonicznych na rzecz niepełnosprawnych czytelników

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida zrealizowała zadanie pn. "Likwidacja barier architektonicznych na rzecz niepełnosprawnych czytelników", które dofinansowane zostało w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Rozwój infrastruktury kultury i szkolnictwa artystycznego oraz wzrost efektywności zarządzania kulturą".

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego