Projekty realizowane w 2007 roku

Projekt dotowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała środki na publikację dwóch numerów "Pro Libris" Lubuskiego Pisma Literacko-Kulturalnego w ramach Programu Operacyjnego "Promocja czytelnictwa", Priorytet 3 "Rozwój czasopism kulturalnych", ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt dotowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pn. Dyskusyjne Kluby Książki w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Promocja Czytelnictwa", Priorytet 2: "Rozwój sektora książki i promocja czytelnictwa" w obrębie programu "Tu Czytamy".

Projekt dotowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach "Mecenatu Państwa 2007" przyznało Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze środki na wykonanie zadania ph. System sieciowego udostępniania informacyjnych baz danych w WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze - etap II.

Mecenat Państwa 2007

Projekt dotowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego "Dziedzictwo Kulturowe" Priorytet 5 "Tworzenie zasobów cyfrowych dziedzictwa kulturowego" na realizację projektu pt. Digitalizacja zabytkowych zbiorów Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze i włączenie ich do zasobów Zielonogórskiej Biblioteki Cyfrowej.

Projekt dotowany ze środków Fundacji Wspólpracy Polsko-Niemieckiej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze pozyskała środki finansowe na realizację projektu pt.: Publikacja dwóch numerów "Pro Libris" Lubuskiego Pisma Literacko-Kulturalnego.

Projekt realizowany będzie od 1 października 2006 r. do 30 kwietnia 2007 r.

Projekt wspierany przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej
Gefördert aus Mitteln der Stiftung für deutsch-polnische Zusammenarbeit

Projekt dotowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze pozyskała środki na przygotowanie i zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży do lat 15 w ramach Ferii zimowych 2007.

Projekt dotowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze pozyskała środki na realizację zadania pt. W świecie książek Astrid Lindgren. Turniej czytelniczy dla drużyn dziecięcych z klas II-IV w 100. rocznicę urodzin pisarki.

Projekt dotowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Urząd Miasta Zielona Góra dofinansował wydanie publikacji regionalnych Oficyny Wydawniczej "Pro Libris" Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Projekt dotowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze otrzymała dotację na przygotowanie i przeprowadzenie konkursu wiedzy dla uczniów gimnazjów ph. Zielona Góra bez tajemnic. Historia i współczesność.