W Bibliotece Publicznej w Bytomiu Odrzańskim 29 maja spotkała się grupa młodych czytelników w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Rozmowa dotyczyła książki Beaty Ostrowickiej "Ale ja tak chcę!". Klubowicze w skali od 1 do 6, ocenili ten tytuł na 6.

Dzieci wspominały spotkanie z autorką na bytomskim rynku w ramach II lubuskich spotkań pisarzy z młodymi czytelnikami "Z książką na walizkach".

Dzieci dopominały się o kolejną książkę do czytania. Zgodnie z życzeniem, na zakończenie  otrzymały "Doktor Hania Humorek" Megan McDonald. Kolejne spotkanie 21 czerwca 2007 r.

Od czerwca w Bytomiu rusza też DKK dla dorosłych czytelników. Pierwsza pozycja to "Festung Breslau" Marka Krajewskiego - pierwsze spotkanie 26 czerwca 2007 r.

Dyrektor Biblioteki
Janina Czechanowska