16 czerwca 2007 roku odbyło się czwarte spotkanie uczestników DKK przy Oddziale dla Dzieci. Po przeczytaniu książki pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” Rafała Kosika stwierdzili, że chcieliby uczęszczać razem  z bohaterami do opisanej szkoły i przeżywać tak niesamowite przygody.

Powieść wzbudziła tak duże zainteresowanie, że klubowicze obiecywali przeczytać wszystkie trzy części cyklu. Uznali część pierwszą przygód trójki przyjaciół za powieść nowoczesną i zabawną. Ponieważ Felix, Net i Nika w swoich przygodach z niewidzialnym gangiem dokonali nie lada czynu, nasi klubowicze jako „niewidzialni” zostawili odcisk swojej dłoni - dziękując za spotkanie.

Anna Kwapińska