Książka Pana Macieja Wojtyszko pod tytułem „Bromba i Psychologia” przedstawia całą gamę opowiadań o przygodach w pewnej „okolicy”. Mieszkają tam ludzie, po których wszystkiego można się spodziewać.
W roli profesora występuje w tej powieści fantastycznej Bromba, która zajmuje się głównie ważeniem i mierzeniem. Podziwiam także Glusia, który jako reżyser przedstawił min. film „Poniekąd”, w którym opowiada o nie lubianym Plusiu.

Autor wspaniale opisuje „okolicę”, w której toczy się akcja oraz samych bohaterów. Książka doskonale udowadnia, że nie zawsze małe jest niemądre i słabe. Po jej przeczytaniu mam zupełnie inne wyobrażenie np. o zdobywaniu mistrzostwa.

Myślę, że miło by się spędzało czas w towarzystwie mieszkańców „okolicy”. Podobnie jak milo czyta się książki pana Macieja Wojtyszko.

Piotr Szałęga, lat10
DKK przy GBP w Bieniowie