Spotkanie DKK odbyło się 3 kwietnia 2009. Dołączyła do nas nowa klubowiczka Sandra, która została przez wszystkich mile przyjęta. W zajęciach brało udział 5 osób. Klubowicze dzielili się wrażeniami po przeczytaniu książki Barbary Gawryluk pt.''Kaktus dobry pies''.

Ewa Zawiślak
bibliotekarz nadzorujący DKK
w Łagowie

Książka pt. ''Kaktus dobry pies'' opowiada historię psa przygarniętego przez dzieci - Weronikę i Wojtka. Pies jest kundlem o rudej sierści. Kaktus okazuje się wspaniałym przyjacielem dzieci i wiernym towarzyszem zabaw. Książka bardzo mnie zainteresowała, z chęcią przeczytałabym inne książki tej autorki.

Luiza
DKK w Łagowie