Koordynatorzy wojewódzcy ogólnopolskiego programu Dyskusyjne Kluby Książki zapraszają na spotkania z Ewą Nowak - autorką felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży. Twórczość pisarki podpowiada jak sobie radzić w domu i w szkole, w dobrych i złych chwilach, z przyjaciółmi i z rodzicami. Odnosi się do wartości takich jak uczciwość, szczerość wobec siebie i innych, przyjaźń, miłość i szacunek dla drugiego człowieka.

Klubowicze będą mogli porozmawiać z autorką oraz kupić jej ksiązki w dniach od 27 do 29 października br. w DKK w Filii nr 11 – Bibliotece Piotrusia Pana w Zielonej Górze, Nowej Soli, Grabiku, Bytomiu Obrzańskim, Długiem, Jasieniu.

Serdecznie zapraszamy!