Kolejne spotkanie DKK odbyło 9 października 2009 r. w bibliotece. Wybraliśmy do przeczytania książkę Rafała Kosika pt. „Felix , Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności”. Jest to świetna powieść dla młodzieży , którą czyta się jednym tchem. Bohaterami lektury są uczniowie pierwszej klasy gimnazjum, przeżywający niezwykłe zdarzenia . Wszystko zaczyna się podczas szkolnej zabawy na której w niezwykłych okolicznościach Net, Nika i Felix dostają tajemnicze zadanie. Wszystkim klubowiczom podobała się książka, polecamy ją innym czytelnikom. Termin kolejnego spotkania DKK to 6 listopada 2009 r.
Ewa Zawiślak
bibliotekarz nadzorujący DKK w Łagowie