We wtorek 10 listopada mamy i ich dzieci po raz kolejny spotkały się w Oddziale dla Dzieci, by wspólnie zainaugurować jesienne wieczory poetyckie. Pomimo poważnej nazwy, zajęcia okazały się bardzo sympatyczne. Małe rączki zręcznie witały się, głaskały i klaskały w rytm popularnych wierszowanek. Dodatkową atrakcją było nowe wyposażenie Klubu Mam. Niebieski i różowy bujaczek zrobiły prawdziwą furorę. Malwinka i Jagódka nie odstępowały zabawek na krok. Mamy natomiast chętnie dzieliły się uwagami na temat książki „Co nieco o rozwoju dziecka”. Poradnik Pawła Zawitkowskiego stał się niezbędnikiem młodych rodziców. Tym bardziej klubowiczki ucieszyła wiadomość, że autor zagości w naszej Bibliotece już w grudniu. To będzie wspaniała okazja do konfrontacji. Już jesteśmy ciekawi, czy Paweł Zawitkowski poradzi sobie z klubowymi maluchami tak, jak z małymi bohaterami instruktażowego filmu dołączonego do książki.