Z „Bezdomnym ptakiem”, „Czarownicą z Portobello” i dwiema innymi książkami minął nam kolejny, listopadowy już, młodzieżowy klub książki. Dziewczyny – mówiąc wprost – nie mają czasu, by w miarę regularnie czytać to, co by chciały. Doszłyśmy do wniosku, że niezobowiązująco, w miarę wolnego czasu, odwiedzać będą DKK dla dorosłych.
Kto wie, może wrócimy do naszego klubu, tyle że w formule dla licealistów, a może i studentów?
Popołudnie minęło, jak zwykle, sympatycznie; każdej klubowiczce podobała się inna książka – jak zwykle. O „Bezdomnym ptaku” już pisałyśmy, a Coelho to nie moja bajka (choć podobno „Czarownica...” różni się od pozostałych tytułów tego autora).
Mam nadzieję, że widywać się będziemy z dziewczynami nadal, niemniej szkoła i zajęcia z nią związane są pierwszoplanowe.
Agata Kosiak
moderator DKK w Nowej Soli