Drodzy Rodzice,
Klub Mam zaprasza na spotkanie z lekarzem Pawłem Zawitkowskim, autorem poradnika „Co nieco o rozwoju dziecka”, 12 grudnia (sobota) o godz. 13.00 w Klubie Pro Libris (III p. Biblioteki). Będą Państwo mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat rozwoju małego dziecka oraz porozmawiać o opiece i pielęgnacji niemowląt.

Paweł Zawitkowski - terapeuta Szkoły NDT-Bobath i Sensory Integration: Awers. Absolwent kursu terapii w wodzie Halliwick. Ukończył Wydział Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Autor poradnika "Opieka i pielęgnacai małego dziecka" oraz wielu innych publikacji na temat rozwoju i jego zaburzeń u dzieci. Współpracownik kilku ogólnopolskich magazynów dla rodziców, konsultant w Dzień dobry TVN. Zajmuje się głównie tym, co go fascynuje: dojrzewaniem i rozwojem małego dziecka, neurofizjologią i procesami, od których zależy rozwój poznawczy, ruchowy i emocjonalny człowieka.

Uwaga: na te spotkanie przychodzimy bez dzieci (nie dotyczy to mam karmiących)

Paweł Zawitkowski odwiedzi również biblioteki terenowe:
11 grudnia 2009 r., MBP Gubin, godz. 15.00,
11 grudnia 2009 r., BPMiG Krosno Odrz., godz. 17.00,
12 grudnia 2009 r., BPG Sulechów, godz. 11.00.