Koordynatorzy wojewódzcy ogólnopolskiego Programu Dyskusyjne Kluby Książki w Zielonej Górze zapraszają na warsztaty, skierowane są do bibliotekarzy nadzorujących działalność DKK w południowej części województwa lubuskiego, pn. „Pozytywna autoprezentacja. Jak prowadzić spotkanie autorskie? Jak rzetelnie przygotować się do spotkania z autorem” – film szkoleniowy z warsztatu przeprowadzonego przez dra Marka Kochana, Macieja Orłosia 23 października 2009 w Instytucie Książki w Warszawie

Szkolenie, połączone ze spotkaniem koordynatorów z bibliotekarzami i moderatorami Klubów, jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu.
Warsztaty odbędą się 23 marca 2010 (wtorek) o godz. 11.00 w sali wykładowej WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze (sala 201, II piętro).

Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy również klubowiczów oraz pracowników poszczególnych bibliotek.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa do 15 marca br. (tel. 068 45 32 635 - Justyna Hak).

Serdecznie zapraszamy!