Piątkowe spotkania DKK weszły już w stały rytm pracy biblioteki. Po tygodniowej przerwie 12.03. 2010 r. zawitał do nas „ Amor z ulicy Rozkosznej ”. Przygody dziesięcioletniego chłopca o imieniu Amor i jego nietypowej rodziny przeplatane wątkami magicznymi i kryminalnymi stanowią treść książki. Naszym zdaniem autorka trafiła w dziesiątkę tworząc książkę o dzieciach i dla dzieci. Jest to dobra lektura dla młodego czytelnika. Klubowiczki podzieliły się także wrażeniami na temat ostatnio przeczytanych książek i nowinkami ze szkolnego podwórka. Przy słodkim poczęstunku i miłej atmosferze spotkanie dobiegło końca. Tematem kwietniowego DKK będą książki naszego dzieciństwa.

Opiekun DKK w Długiem
Matoga Jadwiga