Majowe spotkanie DKK dla dzieci związane było z książką Rachel Ward - ,, Numery. Czas uciekać”.Powieść spodobała się naszym młodym klubowiczom. Autorka opisuje trudną historię dojrzewania, buntu przeciwko wszystkiemu i wszystkim ,posługując się zrozumiałym dla nastolatków językiem, który znają ze szkoły i rozmów z rówieśnikami. Tym co zaintrygowało naszych klubowiczów był dar jaki posiadała Jemma, która w oczach spotkanych osób odczytywała datę ich śmierci. Długo rozmawialiśmy na ten temat, czy ktoś z nas chciałby posiadać takie nadprzyrodzone zdolności, albo znać datę końca swojego życia . Wśród dziesięciu osób tylko jedna powiedziała ,,tak”. Dużym plusem książki jest oryginalna fabuła, która wciąga i nie pozwala na długo oderwać się od losów głównych bohaterów. Czytając do samego końca mamy nadzieję, że jednak tym razem uda się uciec przeznaczeniu. Czy tak będzie ? Przeczytajcie sami.